Spa programy

Perfektní silueta

Procedura zahrnuje chladné a horké zábaly STYX a hodinovou anticelulitidovou masáž. Během procedury budete pociťovat mírné teplo střídající se s příjemným chladem, příliv síly a energie. Zábaly STYX pomáhají snižovat snižovat uložený tuk a celulitidu, posilují cévy, snižují chuť k jídlu, účinně čistí pokožku, mají liftingový efekt, působí jako prevence strií, zlepšují tonus pleti, která se stává elastická a jemná bez známek “pomerančové” kůže. Série zábalů v kombinaci s anticelulitidovými masážemi přináší úžasné výsledky při tvarování figury. Snižuje se nejen objem proporcí, ale mizí otoky, pokožka se zpevní a mizí “pomerančová kůže”.

spa_icons

Polynéská pouť

Když se řekne Polynésie, člověku se vybaví klidné a průzračné moře, tropické rostliny, olej Monoi … a těla opálená sluncem. Atmosféra těchto rajských ostrovů je pokušením užít si čas pouze pro sebe, uvolnit se a zažít znovuzrození díky obnovujícímu rituálu.

Tento spa program umožňuje dosáhnout hluboké relaxace celému tělu a svalům. Zlepšuje se podkožní mikrocirkulace, obnovuje se minerální rovnováha. Unikátní ingredience posilují a omlazují pokožku, která se stává pružnou, pevnou, jsou stimulovány její ochranné vlastnosti.

Pouť do Amazonie

Spa program zahrnuje čokoládový zábal Thalion a hodinovou balijskou masáž. Čokoládový zábal aktivně obnovuje sílu a energii. Samozahřívací chaluhy obsažené v zábalu příjemně hřejí, vznikající teplo usnadňuje vstřebávání prospěšných a zdravých ingrediencí do pokožky. Během rituálu se pracuje s extrakty z amazonského ovoce, pepře, kakaa, ženšenu a para ořechovým olejem. Přírodní antioxidanty zjemňují, chrání, regenerují pokožku. Po rituálu se aktivují metabolické procesy a lipolýza, kůže je pružná a zářící stejně jako Vaše nálada.

Hedvábí

Spa program zahrnuje Olos zábaly a klasickou masáž. Toto jemné ošetření se dokonale hodí pro citlivou pokožku. Rýžové zábaly pomáhají spalovat tělesný tuk, eliminují známky celulitidy, pomáhají při komplexním boji proti nadváze. Procedura obnovuje pružnost pokožky, kterou zvlhčuje. Zábaly mají navíc omlazující efekt. Pokožka je hydratovaná, vyživená, postava je zpevněná. Stimuluje se tvorba elastinu, který přispívá k pevnosti, pružnosti a mládí.

Vitální energie

Spa program zahrnuje rituál od Dibi Milano a klasickou léčivou masáž, která Vám umožní užít si naplno čas pouze pro sebe. Sada cenných aktivních složek zajišťuje rychlý a energizující účinek během nerušeného pohodlí a relaxace. Extrakt ze švýcarské borovice zklidňuje pokožku a nasytí ji energií. Konopný olej obsahuje velké množství esenciálních mastných kyselin, které jsou známé svými silnými antioxidačními schopnostmi. Extrakt z aloe uklidňuje a zvlhčuje.

Rituál hydratuje a zklidňuje pokožku, obnovuje rovnováhu, hloubkově čistí a dodává pocit svěžesti, lehkosti a mládí. Všechny kroky rituálu obnovují Vaše fyzické i psychické síly, ulevují od napětí a stresu.

spa4

Re Shi Anmo

Terapie kameny je speciální masážní technika využívající různé přírodní nerosty, je založena na metodě termoterapie – střídání hřejivých a chladných kamenů. Kameny, které se zrodily na Zemi, broušené vodou, sluncem a větrem, jsou zdrojem přírodní energie. Rituál je kombinován s aroma oleji (dle Vašeho výběru), eliminuje napětí, stres, negativní energii. Zlepšuje metabolismus, aktivuje endokrinní a imunitní systém, zmírňuje bolest, vede k dokonalé relaxaci.

Ceník služeb

Klasická uzdravující masáž 60 min - 1490 Kč
Klasická uzdravující masáž 90min - 1990 Kč
Relaxační masáž 60min - 1490 Kč
Relaxační masáž 90min - 1990 Kč
Anticelulitidová masáž 60min - 1990 Kč
Anticelulitidová masáž 30min - 1490 Kč
Sportovní masáž 60 min - 1490 Kč
Lymfatická drenážní masáž 60 min - 1490 Kč
Masáž hlavy a krku 30 min - 1190 Kč

Kontaktujte nás

    Získejte slevu 10 % na první návštěvu