Spa menu

Nechte se hýčkat jedním ze čtyř přírodních elementů – voda, vzduch, země, oheň – pro nezapomenutelný zážitek.

spa_icons

VZDUCH
(Massages)

Klasická léčivá masáž

Má příznivý účinek na celé tělo. Uvolňuje svalové napětí, zlepšuje elasticitu kloubů, stimuluje lymfatický systém a podporuje krevní oběh.

spa4

Masáž proti celulitidě

Stimuluje přírodní tvorbu elastinu a kolagenu. Podporuje rychlejší spalování tukových buněk a zvyšuje pružnost svalů.

Balijská masáž

Úžasná relaxace, které je dosaženo dotykem vnitřních částí dlaní a lokty, podobné akupresuře. Aktivujeme tak průtok krve do vnitřních orgánů. Masáž má hojivé účinky.

VODA
(Spa Rituals)

Relaxační polynéská pouť s kosmetikou Thalion

Tento rituál je jako pohlazení, při kterém dosáhnete příjemného pocitu uvolnění. Zapomenete na stres a na realitu všedního života. Vychutnáte si atmosféru květinových a kokosových vůní.

Čas rituálů s DIBI MILANO

Dovolte si procítit Vaši pokožku, vnímejte všechny Vaše smysly a nechte se hýčkat.

Smyslný zážitek z antistresového rituálu, který prosvětlí, revitalizuje a připraví Vaši pleť na následné ošetření. Pokožka bude hladší, zářivá a pozitivně se odrazí na Vaší náladě a pocitu svěžesti.

spa3

ZEMĚ
(Spa Programs)

Japonský Onsen s kosmetikou OLOS

Efekt sametové a zářivé pokožky.

Použitím japonských tradic při péči o pleť pomocí kosmetických přípravků s výtažky z rýže bude Vaše pokožka hebká, zklidněná a pohádkově krásná.

Zeštíhlující zábaly s kosmetikou STYX

Jedinečná metoda vlhkých a suchých zábalů. Během procedury budete vnímat mírné teplo, střídající se s příjemným chladem a pocítíte příval síly a energie. Námi používané kosmetické zábaly jsou ryze přírodního původu. S kombinovanou aplikací dle vašeho výběru Cool & Hot s růžovým olejem jsou ideální pro léčbu hluboké celulitidy. Mají tonizující a antioxidační účinek, stimulují mikrocirkulaci, aktivují metabolismus. Lze je aplikovat i během těhotenství jako prevence strií.

Chladící a jemné zábaly jsou určeny pro léčbu žilních problémů a metliček, pro úlevu od otoků a bolestivých nohou. Jsou příjemné, stimulují krevní oběh. Mají dlouhodobý léčebný efekt.
Vysoce kvalitní léčbou s použitím kaviárového krému dosáhneme omlazujícího účinku a příjemného vypnutí pokožky.

Oheň
(Exclusive Spa Treatments)

Psammoterapie (léčba horkým zlatým pískem)

Bez ohledu na to, kde se nacházíte, ať už v městském prostředí nebo dokonce na horách. Stůl Psammo se nachází na pláži s teplým pískem a mořským vánkem.

Tato jemná masáž, známá také jako bezgravitační, přispívá k dokonalému uvolnění celého těla. Efektu dosáhneme kombinací přikládání bylinných polštářků, zvučných zlatých mís a inverzní terapie. Zvyšuje pružnost páteře, snižuje bolest zad, nervové a svalové napětí, má antistresové účinky a zlepšuje zdraví kloubů.

Odpolední siesta

V každodenním životě plným práce, stresu, problémů a obav je důležité se umět na chvíli zastavit a najít si čas pro svoji duši a tělo.

Najděte si volný čas pro sebe a dovolte si relaxovat. Zanedlouho pocítíte vnitřní harmonii, budete plní nové energie a získáte sílu pro nové pozitivní zážitky.

Kontaktujte nás

    Získejte slevu 10 % na první návštěvu