Formování postavy a hubnutí s Verju

Kdo by se nechtěl pyšnit pevnou a štíhlou postavou, hezky se oblékat, mít zdravé sebevědomí. Hubnutí je komplexní záležitost, která ale rozhodně nemusí být jen ve znamení odříkání, drylu a přemáhání se.

Co je příčinou nadváhy?

Obezita je charakteristická zmnožením tukové tkáně. Příčina je buď genetická, nebo souvisí se špatným životním stylem. Přispívá k ní nízká fyzická aktivita, nevhodná a nepravidelná strava, chronický stres. Nadváha s sebou nese i vážné zdravotní komplikace jako jsou kardiovaskulární choroby, respirační onemocnění a hormonální poruchy. S nadváhou může, ale taky nemusí, souviset celulitida – estetický neduh projevující se hrbolatou pokožkou. Původ celulitidy hledejme mimo dědičných předpokladů v sedavém zaměstnání a v hromadění toxinů v těle.

Lze nadváze předcházet?

Jednoznačně! Pravidelná strava, pohyb, pitný režim, vyvážený jídelníček. To vše je správným předpokladem pro optimální váhu. Nezapomínejme ale na psychiku. Všudypřítomný stres dokáže své a, přiznejme si, jako je to se vším – i hubnutí začíná v hlavě.

Jak bojujeme s nadváhou a formujeme postavu v Aether Clinic?

U nás v Aether Clinic si zakládáme na komplexním přístupu ke každému klientovi a k jeho problému. Ne jinak je tomu u nadváhy. Pomůžeme Vám s formováním postavy, s celulitidou i s radikálnějším hubnutím.

Naším cílem je, aby pro Vás byl proces hubnutí efektivní, příjemný, aby se pro Vás stal novým životním stylem a výsledek byl trvalý. Nejde nám o jednorázové zhubnutí, nečekejte tedy zázračné tabletky ani koktejly. Ve svém úsilí snoubíme tradiční postupy jako jsou konzultace s výživovým poradcem a jídelníček na míru, lymfaticko-drenážní masáže a nejnovější lékařské technologie. Pokrokovou a špičkovou metodu nepochybně zastupuje laserové ošetření Verju.

První laserová liposukce na světě, která získala certifikaci FDA.

 • Redukce tuku bez potenciálně škodlivých vedlejších účinků
 • Efekt je narozdíl od klasické liposukce rovnoměrný s dokonalým vypnutím pokožky
 • Žadna tvorba otoků a modřin
 • Žádné změny ve složení krve
 • Výsledky jsou permanentní a bez JO-JO efektu

Jak Verju funguje?

Verju terapie je komplexní a skládá se z několika kroků. Nejdříve definujeme nejzávažnější oblasti podkožního tuku nebo celulitidy, poté pomocí diod cílíme na oblast kolmo, přičemž je hlavice přístroje umístěna 4-6 palců od pokožky, čímž optimalizujeme expozici generovaných paprsků na ošetřovanou oblast. Nakonec dochází k působení chladného zeleného laserového paprsku. Verju disponuje unikátním systémem Green Diode, který proniká kůží, účinkuje na zvětšené tukové buňky a současně zvyšuje koncentraci kolagenu. V místě působení navíc vypíná kůži! Touto metodou systém Green Diode předchází všem ostatním zářízením pro redukci obvodu a celulitidy.

Procedura je zcela bezbolestná, neinvazivní, bez vedlejších účinků, nevyžaduje žádnou rekonvalescenci!

Sestavily jsme pro Vás tři exkluzivní programy:

Program Verju Body contouring (formování postavy)

Program je vhodný pro ty, kteří nepotřebují radikálně hubnout, ale přejí si zpevnit určité partie a zformovat postavu.

Program zahrnuje:

 • úvodní konzultace s lékařem. Lékař Vám zodpoví Vaše konkrétní dotazy, prokonzultuje s Vámi možné kontraindikace, probere s Vámi Vaši anamnézu a cíle, následuje měření
 • 6 Verju ošetření
 • 6 procedur na Vibro Shape
 • 6 lymfaticko-drenážních masáží 60min.

Jedna procedura trvá cca 2 h

 

Program Verju Anti-cellulite (Anticelulitidový program)

Program je určen pro ty, které trápí nevzhledná celulitida na všech rizikových partiích, ať už se jedná o břicho, hýždě, stehna, boky, paže…

Program zahrnuje:

 • 6 Verju ošetření
 • 6 procedur na Vibro Shape
 • 6 lymfaticko-drenážních masáží (60min)

Jedna procedura trvá cca 1,5 h

 

Program Verju Weight loss (program pro hubnutí)

Program stvořený pro všechny, kteří si přejí nejen zhubnout, ale i zformovat postavu a znovunabýt ztracené sebevědomí. Hubnutí nemusí být pouze odříkání, ale i nový životní styl, ve kterém najdete zalíbení!

Program zahrnuje:

 • 12 Verju ošetření
 • 12 procedur na Vibro Shape
 • 12 lymfaticko-drenážních masáží 60 min

Jedna procedura trvá cca 2 h

 

Programy Body counturing a Anti-cellulite mohou být na přání doplněny o poradenství ve výživě. Všechny programy pak mohou být obohaceny o vyhodnocení krevních testů.

Foto před a po

STR_PRICE_LIST_TITLE

Ošetření na hubnutí pomocí laseru Emerald 1 ošetření 30 min - 9990 Kč
Program na hubnutí - 47990 Kč
Extra program na hubnutí - 56990 Kč

Kontaktujte nás

20% sleva
Výborná zpráva pro nové zákazníky! Při první návštěvě Aether Clinic dostanete od nás slevu až 20% na jakoukoli službu!