Kosmetologie

Již od svého založení se firma Valmont zaměřuje na vysoce účinné produkty bojující proti stárnutí pleti, ve kterých se snoubí profesionální ošetření spolu s odbornými znalostmi a precizností. Díky jedinečným a exkluzivním pečujícím rituálům vynikají Valmont ošetření nad ostatními. Každý produkt zvlášť vystupuje jako tón, všechny společně pak vytváří symfonii tolik vzdálenou tradičním konvenčním kosmetickým procedurám. Každý kosmetický rituál využívá vlastní ikonické ošetření se jménem inspirovaným švýcarským dědictvím značky. Pramen Bisses, vitalita ledovců, jas ledu… Ztraťte sami sebe se na cestě zasvěcení a cestujte do samotného srdce vlasti Valmont.

Valmont Rituály

Hydratační rituál

Source of Bisses (Pramen Bisses)

Pokožka je dokonale hydratovaná, vyživená a vyhlazená. Rysy jsou zjemněné, známky únavy jsou odstraněny.

Toto ošetření bylo navrženo zkoumáním zavlažovacího systému nazvaného Bisses, který využívali horští domorodci ve švýcarské oblasti Valais. Valmont přenáší tuto pradávnou techniku zavlažování na kůži. Hydratační lázeň, Pramen Bisses, osvěžuje i tu nejsušší pokožku. Pleť naplněná vodou se vrací do života. Kůže je vyživená, vrásky jsou vyhlazené, stopy dehydratace jsou pryč. Ošetření ponechává kůži svěží jako ranní rosa.

Rituál pro objem a rysy

Summit of the Cervin (Matterhorn)

Tímto expertním špičkovým liftingovým ošetřením vzdávají v pěti krocích švýcarští experti poctu 5. nejvyššímu vrcholu švýcarských Alp – Matterhornu. Kůže je po proceduře zpevněná a vyhlazená, vyživená, tvář působí plněji, rysy jsou zvýrazněny.

Ceník služeb

Kontaktujte nás

Až 60% sleva
Super slevy na Black Friday!
Využijte naší speciální nabídky a získejte nejpopulárnější ošetření se slevami až 60 %! Nabídka platí pouze od 23.11. do 29.11.