Odstranění nadměrného pocení s MiraDry

Kůže po celém těle obsahuje potní žlázy, které produkují pot – slanou tekutinu obsahující 99% vody a 1% močoviny a odpadních látek. Za normálních okolností působí pocení jako termoregulační nástroj, tělo se očišťuje od odpadních látek a ochlazuje. Mnoho lidí však trpí hyperhidrózou, neboli nadměrným pocením, které nejen znepříjemňuje život, ale oslabuje celkově organismus. U nás v Aether Institutu nabízíme řešení!

Ošetření přístrojem MiraDry

Indikace

Odstranění pocení pomocí přístroje MiraDry je určeno pro ty, které obtěžuje nadměrné pocení a s ním spojený nepříjemný zápach v podpaží. Jedná se o šetrné a elegantní řešení v případě, že si nepřejete opakovaně podstupovat aplikaci botulotoxinu za účelem eliminace hyperhidrózy a účinky antiperspirantů Vás neuspokojují, popřípadě jste na ně alergičtí.

Kontraindikace

Ošetření není vhodné pro pacienty s kardiostimulátorem a pro ty, kteří špatně snášejí lokální anestezii, popřípadě jsou alergičtí na lidokain. Kůže v místě zákroku by neměla být zjizvená či postižena kožním onemocněním (např. vyrážkou).

Princip ošetření přístrojem MiraDry

Principem neinvazivního ošetření přístrojem MiraDry je mikrovlnná energie, která působí v zóně od dvou do pěti milimetrů v podkoží. Hlavice kůži nasaje pomocí vakua, z aplikátoru přístroje proudí mikrovlny vrstvami kůže k potním žlázám a následkem tepelné reakce dochází k jejich destrukci. Poté se kůže zchlazuje.

Jak to probíhá

Ošetření

Ideální je pár dnů před výkonem zbavit podpaží ochlupení, žádné jiné přípravy procedura nevyžaduje.

Lékař si nejprve vyznačí oblast pocení, tedy místo ošetření. Následně injektorem aplikuje lokální anestetika a po nástupu jejich účinku přistupuje k samotnému ošetření – na znecitlivělé místo přikládá hlavici přístroje MiraDry. Pomocí vzniklého vakua se nasaje kůže, proud mikrovlnné energie proniká k potním žlázám, dochází k jejich destrukci a kůže se následně ochlazuje. I po skončení zákroku podpaží chladíme ledem.

Celá procedura trvá zhruba 60 minut a je bezbolestná. Přibližně týden po ošetření doporučujeme klidový režim. Ošetřovanou oblast šetrně myjte vodou a upřednostňujte volné oblečení z přírodních materiálů. Podpaží může být zarudlé, klienti mohou pociťovat mírnou bolest nebo pocity pálení, které ale v řádech dnů po zákroku odezní. V případě potřeby lékař doporučí vhodná, volně prodejná analgetika.

Výsledky ošetření

  • Eliminaci pocení ucítíte okamžitě
  • Výsledný efekt je trvalý, protože potní žlázy nově nevznikají
  • U většiny pacientů postačí pouze jedno ošetření, terapie je velmi účinná a časově nenáročná
  • Procedura je bezbolestná a bezpečná. Tělo obsahuje několik milionů potních žláz, pouze dvě procenta z nich se nacházejí v podpaží
  • Bonusem je i omezení růstu chloupků v místě ošetření

Ceník služeb

1. ošetření - 38 900 Kč
2. ošetření  - 26100 Kč

Kontaktujte nás

    Získejte slevu 10 % na první návštěvu