PROČ IPL FOTOREJUVENACE?

– Viditelné zlepšení pigmentace, stárnoucí pokožky, skvrn od slunce, rozšířených kapilár a celkového vzhledu kůže
– Jemné ošetření, které odstraňuje nedokonalosti pokožky a stimuluje produkci kolagenu a elastických vláken
– Na ošetření můžete přijít i v polední pauze, protože nevyžaduje rekonvalescenci

Zařízení

Pracujeme s nejnovějším, prověřeným přístrojem Lumenis M22 pro léčbu více než 30 kožních onemocnění a depilace. Kombinace různých akcí laserů poskytuje působivé výsledky v anti-aging terapii, léčbě akné, pigmentaci, rosacey, v nedokonalostech pokožky, v tónování pleti a dalších.

laser1

IPL fotorejuvenizační léčba nabízí pozoruhodné výsledky v boji s celou řadou nedokonalostí pokožky jako je její stárnutí, neblahý vliv slunce, pihy, mateřská znaménka, rosacea a rozšířené cévy.
Naše unikátní technologie IPL (Intense Pulsed Light) jemně a účinně eliminuje skvrny a nechtěnné rozšířené cévy.

Jak to funguje?

Technologie IPL (Intense Pulsed Light) umožňuje léčbu pigmentace a vaskulárních nedokonalostí kůže, zlepšuje celkový vzhled pokožky. Světelné impulzy pronikají do tkáně, vytvářejí teplo a eliminují nedokonalosti. Přirozený proces těla potom odstraňuje odumřelé tkáně, zatímco dochází ke stimulaci kolagenu a elastických vláken, což vede k viditelnému zlepšení tónu pleti a celkového vzhledu.

Kdy uvidím výsledky?

IPL fotorejuvenace odstraní nedokonalosti pleti a stimuluje tvorbu kolagenu a elastických vláken. Některé kožní problémy, jako je mělká pigmentace a sluneční skvrny, mohou být odstraněny pouze 1- 2 ošetřeními. Pro dosažení optimálních výsledků u většiny kožních problémů doporučujeme 2 až 6 zákroků v rozmezí 2 – 4 týdnů.

Všechna ošetření provádí vysoce kvalifikovaní lékaři.

FOTO PŘED A PO

Ceník služeb

Obličej - od 6300 Kč
Krk a dekolt - od 5700 Kč
Ruce - 3000 Kč

Kontaktujte nás