Neinvazivní liposukce, hubnutí pomocí laseru Emerald

CO PRO VÁS EMERALD MŮŽE UDĚLAT?

Emerald laser lze použít k odstranění tuku a tím ke snížení obvodu v nejrůznějších partiích těla. Využít se dá také ke zlepšení vzhledu celulitidy a ochablé pokožky. Konečně máme laser, který nám umožňuje:

 • Zmenšit objem boků
 • Vyrovnat bříško
 • Vypnout povislé paže a vnitřní strany stehen
 • Zeštíhlit pas
 • Zmenšit gynekomastii
 • Zmenšit stehna
 • Odstranit dvojitou bradu
 • Zredukovat celulitidu
 • Vyrýsovat další oblasti, kde se kumuluje tuková tkáň

Časy léčby jsou flexibilní a lékař spolu s výživovým terapeutem s Vámi budou spolupracovat při plánování procedury podle Vašich možností. Na rozdíl od minimálně invazivních postupů nebo tradičních liposukcí Vám Emerald laser umožňuje zbavit se tuku a přitom pokračovat v každodenních činnostech bez jakéhokoli omezení. Díky způsobu, kterým Emerald Laser využívá tukové buňky během léčby, se pacienti po ošetření cítí motivovaní a plní energie.

JAKÉ JSOU NEŽÁDOUCÍ ÚČINKY?

Žádné vedlejší účinky léčby laserem Emerald neexistují. Těsně po proceduře se můžete cítit uvolnění, poté přichází pocit narůstající energie. Nová technologie umožňuje významný pokrok v boji s obezitou bez bolesti, vedlejších účinků či prostojů a je prokázána měřitelnými výsledky.

KOLIK OŠETŘENÍ POTŘEBUJI?

Doporučujeme podstoupit léčbu na 6 samostatných sezeních. Každá relace trvá přibližně 30 minut.

ROZDÍL MEZI EMERALDEM A VERJU

Nová je také technologie Verju, která představuje pokročilou neinvazivní péči a obvykle se používá pro konturování těla a odstranění celulitidy. Doporučujeme používat Verju na tvarování postavy a Emerald na hubnutí. Pokud je Váš BMI vyšší než 30, zvažte léčbu laserem Emerald. Ve všech ostatních případech je vhodné použití technologie Verju.

ROZDÍL MEZI EMERALDEM A KRYOLIPOLÝZOU

CoolSculpting nebo kryolipolýza jsou lékařské zákroky, při kterých se zmrazí lokalizovaný tuk. Tuk v kontrolovaných oblastech je strojem ochlazen a poté zmrazen na pevnou látku, což rozbije tukové buňky.

CoolSculpting může snížit počet tukových buněk ve skutečně malé cílové oblasti. Není považován za formu hubnutí a nedoporučuje se k léčbě obezity. Proto, pokud je Vaším cílem zhubnout, doporučujeme Emerald Laser.

Existuje také několik komplikací, které mohou nastat po léčbě kryolipolýzou, jako jsou: bolest, zjizvení nebo změna barvy kůže, pocení, nevolnost, návaly, hyperpigmentace, náhlé a nežádoucí změny ve vrstvení tuku.

FOTO PŘED A PO

Speciální nabídka

Extra program na hubnutí (6 ošetření) s laserem Emerald  - 31340 Kč 56990 Kč
Extra program na hubnutí (8 ošetření) s laserem Emerald  - 27990 Kč 55990 Kč

Kontaktujte nás

  Získejte slevu 10 % na první návštěvu