Fotofrakční omlazení

Fotofrakční metoda omlazení umožňuje nahrazení starých buněčných struktur novými, které obsahují dostatečné množství kolagenu a elastinu. Postup je oblíbený pro svoji účinnost a rychlé dosažení výsledků. Tato metoda je vhodná nejen pro ženy s kožními změnami způsobenými věkem, ale také pro mladé dívky s nedokonalostmi pleti.

Jaké problémy řeší (prokazatelně)?

Z moderních přístrojových ošetření poskytuje fotofrakční omlazení unikátní příležitost k řešení široké škály problémů při jednom sezení. Jediné zařízení odstraňuje pigmentaci a koriguje vaskulární vady, remodeluje dermis, koriguje vrásky a vyhlazuje jizvy, zužuje póry, odstraňuje mastný lesk a napíná pokožku.

Jak procedura probíhá?

Fotofrakční technologii lze popsat jako komplexní nechirurgický způsob omlazení. Jedná se o zcela unikátní proceduru kombinující fototerapii (modul IPL) a frakční laser (modul ResurFX). Provádí se na multifunkčním modulárním systému M22 LUMENIS, který umí nahradit celou kliniku přístrojového vybavení.

Během procedury jsou použity dvě technologie současně: IPL pro vyhlazení kůže a ResurFX pro zlepšení tónu a textury pleti.

Žádná ze známých neinvazivních technologií nezaručuje tak účinné a dlouhodobé zlepšení struktury pokožky, jako je program omlazení IPL. Podstatou tohoto způsobu ošetření je vliv pulzního světla na kolagenová vlákna, energie je zahřívá a stimuluje jejich zhutnění. Výsledkem je napnutá kůže, hladká a zdravá pleť a vylepšená struktura pokožky.

Frakční laser ResurFX stimuluje produkci nových kolagenových a elastinových vláken v hlubokých vrstvách pokožky. Vrásky jsou vyhlazeny, jizvy jsou zjemněny, pokožka je napnutá a stává se pružnější. Tato metoda, která kombinuje fotorejuvenaci, fototerapii a frakční laserové omlazení, poskytuje trvalý výsledek obnovené pokožky.

Kdy uvidím výsledky?

Po prvním sezení si můžete všimnout zlepšení tónu pleti. K viditelnému zlepšení struktury pokožky jsou zpravidla zapotřebí cca 3 sezení. Optimálních výsledků se obvykle dosáhne po 2–5 sezeních s intervalem 2–6 týdnů. Obličej získává zcela nový vzhled: vyhlazení vrásek, vyhlazení tónu obličeje, zúžení pórů, zesílení tónu a zvýraznění obrysů. Do šesti měsíců po zákroku lze vidět zlepšení.

Kontraindikace

  • onkologická onemocnění;
  • období těhotenství a kojení;
  • infekční a akutní zánětlivá onemocnění kůže;
  • fotodermatitida;
  • epilepsie;
  • opar;
  • aktivní opálení.

Foto před a po

Kontaktujte nás

    Získejte slevu 10 % na první návštěvu