Proč fotofrakční omlazení?

– Je přizpůsobené tak, aby minimalizovalo i časné známky stárnutí
– Znatelné výsledky v léčení pigmentace, v boji proti stárnutí, ve zmírnění skvrn od slunce, ve zlepšení struktury a celkového vzhledu kůže
– Zažijete příjemné uvolnění celého těla, které se dá stihnout v rámci obědové pauzy bez zbytečných prostojů

Zařízení

Zařízení Lumenis M22 je multifunkční platforma pro léčbu více než 30 kožních onemocnění a depilaci. Kombinace různých akcí laserů poskytuje působivé výsledky v anti-aging terapii, léčbě akné, pigmentaci, rosacey, v nedokonalostech pokožky, v tónování pleti a dalších.

laser1

Fotofrakční omlazující léčba je kompletní omlazující ošetření pleti, které vám nabízí pozoruhodné výsledky v oblasti boji proti stárnutí pleti, řeší problémy s pigmentací, následky opalování, vaskulární léze, nerovnoměrnou strukturu a tón pleti.
Naše unikátní omlazovací technologie zahrnuje dvě řešení, IPL (Intense Pulsed Light) a ResurFX. Tyto procedury se mohou nakombinovat v jeden den.

Jak to funguje?

Fotofrakční technologie
Použitím obou technologií IPL a ResurFX lze v rámci jedné relace ošetřit pigmentaci pokožky i její strukturu. Technologie IPL odstraňuje nežádoucí pigmentaci a krevní žilky z pokožky, zatímco frakční laser ResurFX stimuluje produkci nových kolagenových a elastických vláken v hlubších vrstvách pokožky. Stimulace nové produkce kolagenu je klíčem k zářivější, mladistvě vypadající pleti.

Kdy uvidím výsledky?

Fotofrakční ošetření pokožky stimuluje hloubkovou regeneraci kolagenu po sérii ošetření. Již po prvním zákroku můžete začít pozorovat zlepšení tónu pleti a pigmentace. Standardně je vidět výsledek asi po 3 ošetřeních.
Optimálních výsledků lze obvykle dosáhnout po 3-5 zákrocích v 2-6 týdenních intervalech. V některých případech můžete vidět výsledky procedur do 6 měsíců.

Ceník služeb

Kontaktujte nás

Až 60% sleva
Super slevy na Black Friday!
Využijte naší speciální nabídky a získejte nejpopulárnější ošetření se slevami až 60 %! Nabídka platí pouze od 23.11. do 29.11.