Ošetření kůže kosmetikou Forlle'd

Neinvazivní omlazení pokožky pomocí japonské kosmetiky. Společnost Forlle’d je jediná, která používá ve svých výrobcích nejmodernější technologie a metody oceněné Nobelovou cenou za účelem dosažení nejlepšího a nejúčinnějšího výsledku v boji proti nedokonalostem a známkám stárnutí pleti neinvazivní formou. Produkty Forlle’d obsahují složky s nízkou molekulovou hmotností a jejich kombinace, které jsou schopné regenerovat a omlazovat pokožku na buněčné úrovni bez injekcí.

Základní procedury

Hydratace (s Hydrafacial)

Hydratační péče působí preventivně proti dehydrataci a udržuje optimální vlhkost kůže. Snižuje mírný pocit suché a napjaté pokožky, obnovuje její ochrannou vrstvu a jemně biostimuluje obnovu buněk. V případě potřeby může být ošetření upraveno na hydrataci intenzivní.

Delka: 60 - 80 min;

Lifting (s Hydrafacial)

Toto ošetření pomáhá korigovat známky stárnutí pleti, pomáhá jasněji definovat obrys obličeje, zlepšuje pevnost a pružnost pokožky, poskytuje hloubkovou hydrataci, posiluje syntézu kolagenu a elastinu. Výsledek hladší pleti je viditelný již po prvním ošetření, které je vhodné i jako součást přípravy před zvláštními příležitostmi.

Delka: 45 min;

Anti-aging procedury

Anti-age

Ošetření eliminuje většinu změn kůže souvisejících s věkem, zlepšuje metabolismus a mikrocirkulaci, umožňuje lepší definici obrysu obličeje a koriguje hormonální stav. Kompletní ošetření vyhlazuje jemné linie a obnovuje rovnováhu vlhkosti, zlepšuje strukturu a celkový vzhled pokožky. Lze aplikovat pro speciální péči na bázi biomimetických peptidů a anti-aging ošetření pro atonickou kůži.

Delka: 60-80 min;

Intenzivní stimulace kolagenu

Ošetření přináší celkový omlazující efekt pro oslabenou kůži, stimuluje syntézu nového kolagenu při ochraně toho stávajícího, zlepšuje turgor pokožky a vyhlazuje vrásky.

Delka: 60-80 min;

Biofiller

Toto jedinečné ošetření dehydratované pokožky všech typů zajišťuje perfektní tvarování obličeje a korekci mimických vrásek. Samostatná procedura je vhodná v rámci příprav na společenskou událost pro svůj okamžitý liftingový efekt. Prodlužuje účinek injekční terapie, ozdravuje pokožku po zákrocích estetické chirurgiie a chemických peelingových přípravcích.

Delka: 60-85 min;

Speciální péče

Jet lag (Pásmová nemoc / Nemoc z časového posunu)

Toto ošetření okamžitě eliminuje oxidační stres způsobený volnými radikály kvůli náhlé změně prostředí. Intenzivně obnovuje strukturu a minerální rovnováhu pokožky, zlepšuje metabolismus, zlepšuje mikrocirkulaci a má silné antioxidační a detoxikační účinky.

Delka: 50-70 min;

Hloubkové čištění a detoxikace (v kombinaci s Hydrafacial)

Toto ošetření zajišťuje jemné, ale hloubkové čištění a detoxikaci mastné a k akné  náchylné kůže. Účinně ovlivňuje hyperfunkci mazových žláz, reguluje a normalizuje jejich funkci, posiluje přirozenou obranyschopnost pokožky a obnovuje její minerální a vodní rovnováhu.

Delka: 65 min;
skin_care6

STR_PRICE_LIST_TITLE

Základní programy - 2990 Kč
Pro citlivou pleť - 2790 Kč
Anti-age - 3990 Kč
Speciální péče - od 2990 Kč
Pro muže - od 2490 Kč

Kontaktujte nás

20% sleva
Výborná zpráva pro nové zákazníky! Při první návštěvě Aether Clinic dostanete od nás slevu až 20% na jakoukoli službu!