Frakční omlazení pleti ResurFX

Proč ResurFX?

  • Ošetření přizpůsobené eliminaci již časných známek stárnutí
  • Pozoruhodné výsledky ve zlepšení stavu pokožky a celkového vzhledu kůže
  • Časově nenáročná procedura, kterou zvládnete absolvovat i během obědové pauzy a následně se můžete vrátit do pracovního procesu

Zařízení Lumenis M22 dokáže léčit více než 30 onemocnění pokožky a také odstraňuje chloupky. Kombinace různých vlnových délek laseru poskytuje impozantní výsledky v anti- aging terapii, v léčbě akné, pigmentace, rosacey, kožních nedokonalostí, v tónování kůže a dalších.

Pozoruhodné výsledky pro mladší, zdravější, zářící pokožku. Naše unikátní frakční antiage technologie ResurFX – neablativní regenerace pokožky umožňuje pohodlné a rychlé ošetření.

Jak to funguje?

Frakční laser ResurFX je špičková, bezablativní technologie pro obnovu pokožky. Frakční laser ResurFX stimuluje produkci nových kolagenových a elastinových vláken v hloubkových vrstvách pokožky. Stimulace nové produkce kolagenu je klíčem k zářivější, mladistvě vypadající pleti.

Technologie ResurFX umožňuje Vašemu lékaři dosáhnout vynikajících klinických výsledků v průběhu celé řady ošetření a současně udržet maximální pohodlí. Velkým benefitem je i minimální doba rekonvalescence.

Kdy uvidím výsledky?

Léčba ResurFX stimuluje hloubkovou regeneraci kolagenu. Většinou jsou třeba asi 3 návštěvy, aby bylo zlepšení struktury pokožky viditelné. Ale již po prvním ošetření můžete zaznamenat zmenšení pórů. Pro optimální výsledky je doporučeno 3 – 5 aplikací v intervalu 4 – 5 týdnů. Pozitivní změny však můžete naplno registrovat až šest měsíců po zákroku.

echna laserová ošetření provádí vysoce kvalifikovaní lékaři.

Ceník služeb

Obličej - od 8000 Kč
Krk a dekolt - od 7300 Kč
Ruce - 5000 Kč

Kontaktujte nás

    Získejte slevu 10 % na první návštěvu