Odstranění žilek a vaskulární léčebná ošetření

Proč žilní a vaskulární léčbu?

  • Neinvazivní zákrok při problémech s křečovými žílami, obličejovými žilkami, rozšířenými kapilárními cévami a rosaceou
  • Individuálně zaměřené na vaše konkrétní problémy, od výrazných křečových žil až po jemné kapiláry
  • Rychlé ošetření s viditelnými výsledky!

Pracujeme s nejnovějším, prověřeným přístrojem Lumenis M22 pro léčbu více než 30 kožních onemocnění a depilaci. Kombinace různých frekvencí laseru poskytuje impozantní výsledky v anti-aging terapii, léčbě akné, pigmentace, rosacey, v léčbě kožních nedokonalostí, tónování kůže a další.

Vaskulární léčba umožňuje účinně léčit metličky, retikulární žíly (modré žíly), rozšířené kapiláry a rosaceu. Naše jedinečná technologie umožňuje přizpůsobení zdroje světla a energie tak, aby cílily na vaskulární stav a stimuloval jeho zlepšení.

Jak to funguje?

Laser nebo IPL vytvářejí teplo uvnitř cév, které uzavírá jejih stěny, v důsledku čehož nakonec nežádoucí cévy mizí. Lasersobí pouze na vybranou cévu a na okolní kůži. Filtr IPL se rovněž zaměřuje pouze na konkrétní ošetřovanou oblast s naprostou přesností, nikterak netraumatizuje okolní pokožku. Obě technologie Lumenis navíc umožňují chlazení  mezi pulzy, což snižuje pravděpodobnost poškození kůže a umožňuje skvělé výsledky.

Kdy uvidím výsledky?

V mnoha případech je zlepšení zaznamenáno bezprostředně po léčbě – úplné vymizení nechtěných žilek může trvat několik týdnů. V případě více cév mohou být zapotřebí 2 – 3 ošetření v 6 – 8 týdenních intervalech.

echna laserová ošetření provádí vysoce kvalifikovaní lékaři.

Další informace

 

Kontaktujte nás

    Získejte slevu 10 % na první návštěvu