Léčba akné u mužů

Proč léčit akné s Lumenis M22?

  • Je to rychlé (můžete podstoupit ošetření i během polední pauzy)
  • Skvělá alternativa k perorální léčbě
  • Vylepšuje vzhled pokožky a pomáhá znovu získat sebevědomí již po několika ošetřeních

Pracujeme s nejnovějším, prověřeným přístrojem Lumenis M22 pro léčbu více než 30 kožních onemocnění a depilaci. Kombinace různých frekvencí laseru poskytuje impozantní výsledky v boji proti stárnoucí pleti, v léčbě akné, mírnění pigmentace, rosacey, v léčbě kožních nedokonalostí, tónování kůže a další.

Acne roztok Lumenis výrazně zlepšuje vzhled pokožky a zmírňuje akné, zároveň ošetřuje začervenání a pigmentaci. Jedinečná technologie Lumenis IPL na systému M22 pomocí jemného peelingu na ošetřované ploše vyvolává reakci eliminující bakterie v pórech.
Systém M22 nabízí neinvazivní řešení pro zánětlivé akné a je skvělou alternativou k perorálním lékům.

Jak to funguje?

IPL je jednou z nejčastěji používaných forem světelné terapie v dermatologii. Systémy IPL jsou navrženy tak, aby poskytovaly mnoho rychlých, vysoce intenzivních a řízených impulzů světla – řízené pulzování zabraňuje tepelnému poškození pokožky a minimalizuje nepohodlí.

Technologie M22 zachycuje specifické bakterie, které způsobují akné. IPL energie (při různých vlnových délkách) se také používá k selektivnímu zničení pigmentových skvrn, kapilárních žil nebo vlasových folikulů v závislosti na zamýšlené povaze léčby.

Kdy uvidím výsledky?

V závislosti na závažnosti akné, typu pleti a pro trvalejší výsledky doporučujeme 4 – 6 sezení po 2 – 4 týdnech odstupu mezi procedurami.

echna laserová ošetření provádí vysoce kvalifikovaní lékaři.

Další informace

 

Kontaktujte nás

20% sleva
Výborná zpráva pro nové zákazníky! Při první návštěvě Aether Clinic dostanete od nás slevu až 20% na jakoukoli službu!