Laserové odstranění chloupků

Žádné další bolestivé, nepořádné nebo neúčinné odstraňování chloupků díky technologii LightSheer Duet.

LightSheer Duet je klinicky ověřená laserová dioda s dvěma unikátními technologiemi. Má dlouhotrvající výsledky, díky kterým se budete cítit šťastnější a sebevědomější.

Proč si vybrat laserové ošetření s Lightsheer Duet?

Pro mnohé z nás je odstraňování chloupků součástí každodenního života. Ať už si vyberete holení nebo voskování, elektrolýzu nebo cukrovou pastu, zákrok bývá bolestivý a neúčinný, stejně tak i časově náročný.

Laserové odstranění chloupků s LightSheer Duet je jiné. Využívá klinicky ověřené diodové laserové technologie, které trvale odstraňují nechtěné chloupky pohodlně a efektivně.

  • Dlouhodobé výsledky
  • Pohodlné ošetření
  • Rychlé ošetření

Jak to funguje?

Zařízení Lumenis je průkopníkem laserového odstraňování chloupků po dobu 50 let, zajišťuje odborné ošetření. LightSheer obsahuje dvě jedinečné technologie:

Technologii vysokorychlostního podtlaku pro ošetření větší plochy nevyžadující přípravu a žádný gel atechnologii ChillTip, chlazený safírový hrot pro menší jemnější oblasti.

LightSheer používá nejmodernější diodový laserový nástavec s vlnovou délkou 805 nm nebo 1060 nm. Váš terapeut Vám přizpůsobí léčbu v závislosti na oblasti těla, typu pokožky a typu vlasů.

Kdy uvidím výsledky?

Lasery jsou účinnější, pokud jsou chloupky v ranném stádiu růstu. Vzhledem k tomu, že všechny chloupky nebudou ve stejném stádiu růstu současně, budete potřebovat více ošetření, abyste trvale odstranili ty nežádoucí.

echna laserová ošetření provádí vysoce kvalifikovaní lékaři.

STR_PRICE_LIST_TITLE

Nohy - od 5000 Kč
Ruce - od 4000 Kč
Podpaží - 3200 Kč
Záda - od 5000 Kč
Horní ret - 1200 Kč
Hruď - 6250 Kč
Bikini - od 3000 Kč
Oblast břicha - od 1000 Kč
Nosní dírky - 750 Kč
Areola - 1600 Kč
Oblast vousů (tvář a brada) - 4000 Kč

Kontaktujte nás

20% sleva
Výborná zpráva pro nové zákazníky! Při první návštěvě Aether Clinic dostanete od nás slevu až 20% na jakoukoli službu!