Laserové odstranění chloupků

Žádné další bolestivé, nepořádné nebo neúčinné odstraňování chloupků díky technologii LightSheer Duet.

LightSheer Duet je klinicky ověřená laserová dioda s dvěma unikátními technologiemi. Má dlouhotrvající výsledky, díky kterým se budete cítit šťastnější a sebevědomější.

Proč si vybrat laserové ošetření s Lightsheer Duet?

Pro mnohé z nás je odstraňování chloupků součástí každodenního života. Ať už si vyberete holení nebo voskování, elektrolýzu nebo cukrovou pastu, zákrok bývá bolestivý a neúčinný, stejně tak i časově náročný.

Laserové odstranění chloupků s LightSheer Duet je jiné. Využívá klinicky ověřené diodové laserové technologie, které trvale odstraňují nechtěné chloupky pohodlně a efektivně.

  • Dlouhodobé výsledky
  • Pohodlné ošetření
  • Rychlé ošetření

Jak to funguje?

Zařízení Lumenis je průkopníkem laserového odstraňování chloupků po dobu 50 let, zajišťuje odborné ošetření. LightSheer obsahuje dvě jedinečné technologie:

Technologii vysokorychlostního podtlaku pro ošetření větší plochy nevyžadující přípravu a žádný gel atechnologii ChillTip, chlazený safírový hrot pro menší jemnější oblasti.

LightSheer používá nejmodernější diodový laserový nástavec s vlnovou délkou 805 nm nebo 1060 nm. Váš terapeut Vám přizpůsobí léčbu v závislosti na oblasti těla, typu pokožky a typu vlasů.

Kdy uvidím výsledky?

Lasery jsou účinnější, pokud jsou chloupky v ranném stádiu růstu. Vzhledem k tomu, že všechny chloupky nebudou ve stejném stádiu růstu současně, budete potřebovat více ošetření, abyste trvale odstranili ty nežádoucí.

echna laserová ošetření provádí vysoce kvalifikovaní lékaři.

Ceník služeb

Celé tělo  - 7990 Kč 15000 Kč
Balíček ze 6 ošetření – Celé tělo  - 39990 Kč 90000 Kč
Celé nohy + Brazilské bikiny - 6990 Kč 14500 Kč
Balíček ze 6 ošetření – Celé nohy + Brazilské bikiny  - 35940 Kč 87000 Kč
Podpaží + Spodní část nohou + Brazilské bikiny - 5990 Kč 12060 Kč
Balíček ze 6 ošetření – Podpaží + Spodní část nohou + Brazilské bikiny - 29940 Kč 72360 Kč

Kontaktujte nás

Až 60% sleva
Super slevy na Black Friday!
Využijte naší speciální nabídky a získejte nejpopulárnější ošetření se slevami až 60 %! Nabídka platí pouze od 23.11. do 29.11.