About us

Aether insitut estetické péče a krásy je v Praze jedinečný. Nabízí kompletní nadstandartní služby v oblasti estetické medicíny, dermatologie, kosmetiky a péče o pleť, včetně laserového ošetření. K využití jsou i spa, wellness programy, make-up vizážista a také konzultace s lékaři různých oborů, jako je trichologie, fyzioterapie a výživa.

Aether Institut je kombinací nejlepších světových technologií a moderního inovačního vybavení Lumenis, který je celosvětovým leadrem v oblasti estetické medicíny. Bude o Vás pečovat tým sestavený z nejlepších kvalifikovaných profesionálů a nabídne každému klientovi individuální přístup. Vybavení lázní a wellness je od firmy Ghanieri Spa & Wellness. Používáme kosmetické přístroje jako je Hydrafacial ™ a Geneo+ a vysoce kvalitní kosmetické značky jako Valmont, Forlle ´d, Thalion, Teoxane, Dibi Milano, CHI, Shu Uemura.

about1
about2
 
Klinika Aether je oázou zdraví, krásy, péče a relaxace s jedinečným konceptem all-in-one v centru Prahy.
Nabízí nejvyspělejší a nejširší sortiment služeb pro ženy a muže, včetně exkluzivních laserových ošetření, anti-age terapie, harmonizace obličeje, zlepšení zdraví, hubnutí, fyzioterapie, konzultace s předními odborníky v oboru dermatologie, trichologie, výživy a estetické medicíny, jakož i kosmetické a kadeřnické služby: styling a barvení vlasů, manikúra, pedikúra a líčení.
Můžete zde vyzkoušet unikátní SPA a wellness centrum, který je jediný v České republice. Naše wellness procedury jsou inspirovány špičkovými technologiemi a tradicemi z Egypta a Číny s autorskými masážemi a lázeňskými rituály.
Těší se na Vás náš tým lékařů, zdravotnických specialistů, kosmetologů, lázeňských odborníků, kteří jsou kvalifikovaní a zkušení profesionálové se zdravotním vzdělaním.
Nacházíme se na Národní 14 v centru Prahy v budově DRN, která je skutečným skvostem současné české architektury. Po ošetření si můžete ze střešní terasy vychutnat 360 stupňový výhled na Prahu.
about3
about3

Kontaktujte nás

    Získejte slevu 10 % na první návštěvu